18 Horner Street Villa

Belangrijkste voorzieningen

  • 100 m²
  • 3 slaapkamers
  • 1 badkamer

Locatie

    18 Horner Street Villa York van 100 vierkante meter bevindt zich binnen 20 minuten te voet van de Sint-Maria Abdij en nodigt gasten uit om attracties in de omgeving te verkennen.

    De 3-slaapkamer villa ligt in de wijk Clifton, op 400 meter verwijderd van St Luke's Parish Church en binnen het bereik van de Kathedraal van York. De Katholieke kerk van St.-Wilfried is op circa 25 minuten wandelafstand van het vakantiehuis. De gesitueerde in York 18 Horner Street Villa ligt op afstand van 2 km van de Sint-Denijskerk en is populair bij zowel gelovigen als toeristen.

    De voorzieningen in de gedeelde keuken zijn onder andere koffie- en theevoorzieningen, een koelkast, een oven. Gasten kunnen Britse gerechten proberen in Mrs Greedys, gelegen vrij dicht bij 18 Horner Street Villa. De 1-badkamer accommodatie bevindt zich op 5 minuten van Field View bushalte en niet ver van York treinstation.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 23:59
    Uitchecken: tot 10:00

    Kameropties bij 18 Horner Street Villa York

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    18 Horner Street Villa York Keuken foto 18 Horner Street Villa York Faciliteiten foto 18 Horner Street Villa York Andere info foto 18 Horner Street Villa York Wastafels foto 18 Horner Street Villa York Kamer foto 18 Horner Street Villa York Kamer foto 18 Horner Street Villa York Faciliteiten foto 18 Horner Street Villa York Kamer foto 18 Horner Street Villa York Kamer foto 18 Horner Street Villa York Kamer foto
    Huis met 3 Slaapkamers

    Grootte: 100 m²

    Type bed: Tweepersoonsbed

    Meer informatie +

    Locatie bij 18 Horner Street Villa York

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van 18 Horner Street Villa York

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Veelgestelde vragen

    • Is er een keuken aanwezig in de villa?
      Ja, een gedeelde keuken, samen met koffie- en theevoorzieningen, een koelkast, een oven, is beschikbaar in de villa.
    • Welke bekende bezienswaardigheden vinden de gasten in de buurt van 18 Horner Street Villa?
      Gasten van 18 Horner Street Villa kunnen onder andere de York Dungeon (2 km), de Stadsmuur van York 2,1) en het Gildehuis 1) verkennen.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    18 Horner Street Villa York